;

SU RASPASI NEDİR.

Su raspası yüksek basınçlı su jeti denilen makinelerle suyun püskürtülerek yüzeyde bulunan kir, pas, yağ, boya kalıntıları gibi maddelerin yüzeyden temizlenerek istenilen temizlik derecesine getiren çalışma sistemidir.

Su raspası genellikle boya alanlarında tercih edilemesinin en önemli sebeplerinden bırı çevreye karşı duyarlı bir teknik olması bu bakımdan çevreye hasas yada açık alanlarda kumlama yerine su raspası kullanılır.

Bunun dışında su raspası temizlik içinde en etkili yöntemlerden biridir. Temizlik için tercih edilmesinşn en önemli nedenlerinden bir ulaşılması güç alanlara su raspası ile ulaşılması çok rahat olmasıdır.

Boya ön hazırlık aşamalarında kullanıldığı gibi tank temizliklerinde, depo , kaldırım, yol, taş duvar, dış alan temizliği gibi alanlarda da su raspası yöntemi kullanılmaktadır.

AYVAZLAR GEMİ olarak su raspası ile ilgili ekipmanlarımız ve konusunda uzman personelimiz ile size en iyi hizmeti vereceğimizden hiç şüpheniz olmasın. Sorunlarınızı bilikte doğru adımlarla yapmak için bizi aramanız yeterli olacaktır.

 
 

 

 

İleitşim Bilgileri