Epoksi Boya
EPOKSİ BOYA

Epoksi boya yapısı gereği kimyasal bir maddeden elde edilen bir reçine olup zemine desen, şekil ve mukavemet vermesinden dolayı ilk zamanlarda yapıştırıcı amacı ile kullanılan ve günümüzde zemin kaplama işlemlerinin yanı sıra masa, sehpa ve üç boyutlu olmak üzere çeşitli dekorasyon malzemelerinde kullanılan epoksi boya bir çok alanda kendini kanıtlamıştır.

Epoksi boya kullanım alanları konusunda verilecek tek ve net cevap zemin kaplama alanı bu alanda epoksi boya zeminde duruş ve görünüş bakımından vazgeçilmez dir.

Epoksi zemin kaplama farklı sistemlerden ve yüzeylerden oluşması istenilen zemin tasarımlarına olanak sağlamakta fakat başarılı uygulama yapılan alanlar uzun yıllar ilk görünümünü taşımakta burda dikkat edilmesi gereken en önemli konu epoksi boya uygulama nasıl ve neşekilde zemine uygulanması sizlere bu alanda profesyonel ve zamanın da hizmet vermekte olup malzeme tedariklerinizi zamanın da teslim etmekteyiz. Epoksi kaplama işlemine başlamadan önce kesinlikle uzmanlarımızla fikir alışverişinde bulununuz